Wij Amsterdammers, een kleine inburgeringscursus

In een vijfdelige televisieserie voor AT5, uitgezonden in het voorjaar van 2005, vertelt Geert Mak over onderwerpen die bepalend zijn geweest voor de vorming van Nederland zoals het nu is.

...meer
De zomer van 1823

In de televisieserie De zomer van 1823 maken Geert Mak en Theo Uittenbogaard in de zomer van 2000 de voetreis die de vrienden Jacob van Lennep en Dirk van Hogendorp in de zomer van 1823 door Nederland maakten.

...meer
Holland, van Texel tot Tiengemeten
Voor de televisieserie Holland, van Texel tot Tiengemeten reisden journalist Kees Slager en regisseur Theo Uittenbogaard in de zomer van 2003 twee maanden door Holland, op zoek naar sporen in het landschap. Eén van de mensen die hen onderweg op die sporen wijst is Geert Mak. ...meer
Geert Mak met NOVA in Istanbul
Uitgezonden op 12 maart 2007, duur: ± 9 min, makers: Selli Altunterim en Jan Eikelboom ...meer
Geert Mak met NOVA in Istanbul
Uitgezonden op 12 maart 2007, duur: ± 9 min, makers: Selli Altunterim en Jan Eikelboom ...meer
Geert Mak vertelt over Amsterdam
Geert Mak vertelt over Amsterdam, waarom hij zo van de stad houdt en hoe Amsterdam hem heeft gevormd in zijn schrijverschap. ...meer