|
Otto von der Gablentzprijs
De Duitse politica Rita Süssmuth, voormalige voorzitter van de Duitse Bondsdag, en Geert Mak ontvangen dit jaar samen de Otto von der Gablentzprijs. De prijs wordt iedere twee jaar uitgereikt door het Duitsland Instituut aan personen die zich in het bijzonder hebben ingezet voor de Europese gedachte en voor het bevorderen van de betrekkingen tussen Nederland en Duitsland.
![]() Otto von der Gablentz De onderscheiding is genoemd naar de in 2007 overleden Duitse diplomaat Otto von der Gablenz, die onder andere ambassadeur was in Moskou, Ten Aviv en Den Haag. Eerdere prijswinnaars waren de schrijfster Tessa de Loo, de Duitse politicus Wolfgang Clement en de Nederlandse Europa-pionier Mom Wellenstein. De prijs wordt op maandag 2 november door staatssecretaris Frans Timmermans uitgereikt. 3 augustus 2009 |
Tell-a-friend
Vertel een vriend over deze pagina. Vul een persoonlijk bericht in en we sturen hem of haar een link naar deze pagina. Wees gerust: de emailadressen slaan we niet op en gebruiken we nergens anders voor dan het versturen van deze link.
Resultaat
Je bericht is verzonden aan %s.
E-mail nieuwsbrief
Geert Mak benoemd tot Ridder in het Légion d'Honneur
De Franse regering heeft Geert Mak benoemd tot Ridder in het Légion d’Honneur vanwege zijn persoonlijke verdiensten, zijn schrijftalent en de bijdrage die hij met In Europa geleverd heeft aan het Europese project. De onderscheiding werd op 23 april j.l. op de Franse ambassade uitgereikt.
...meer
|
| {Geert Mak} | Home | Nieuwsbrief | Contact | Colofon |
|
